+31 180 750 440
9.3 / 10
Gebaseerd op 135 reviews
Zoeken
Zakmes Olijfhout met kurkentrekker 2,5 mm

Zakmes Olijfhout met kurkentrekker 2,5 mm

€ 27,95
Bewaar voor later
Een mes dat zowel scherp is als elegant – alles wat je nodig hebt voor de avonturen van het leven!
Voorraadstatus laden

Dit zakmes met olijfhouten handvat en kurkentrekker is een stijlvol en functioneel mes, ideaal voor dagelijks gebruik of outdooractiviteiten. Perfect als geschenk voor elke gelegenheid!

Omschrijving

Zakmes Olijfhout met Kurkentrekker 2,5 mm – Stijlvol en Functioneel

Dit prachtige zakmes van olijfhout met een geïntegreerde kurkentrekker is niet alleen een prachtig stukje vakmanschap, maar ook uiterst praktisch. Het mes is uitgerust met een lemmet van 2,5 mm dik staal, waardoor het ideaal is voor zowel dagelijks gebruik als voor avontuurlijke buitenactiviteiten. Het olijfhouten handvat zorgt voor een comfortabele grip en heeft een warme, natuurlijke uitstraling die het mes een tijdloze charme geeft. Of je nu de natuur in gaat of een fles wijn wilt openen bij een picknick, dit zakmes heeft alles wat je nodig hebt voor zowel functionaliteit als stijl.

Een unieke combinatie van kwaliteit en design

De combinatie van olijfhout en roestvrij staal maakt dit zakmes een ideale keuze voor liefhebbers van zowel duurzaamheid als esthetiek. Het 2,5 mm dikke lemmet is sterk en scherp, ideaal voor het snijden van verschillende materialen. De kurkentrekker is een praktische toevoeging, zodat je altijd voorbereid bent om een fles wijn of champagne te openen. Dit zakmes is een uitmuntend voorbeeld van vakmanschap, met aandacht voor detail en hoogwaardige materialen die garant staan voor een lange levensduur en uitstekende prestaties. Het is een perfecte metgezel voor je avonturen in de buitenlucht of als elegant accessoire voor dagelijks gebruik.

Het perfecte geschenk voor elke gelegenheid

Dit zakmes is niet alleen een praktische tool, maar ook een geweldig cadeau voor de man of vrouw die van kwaliteit en unieke design houdt. Het olijfhouten handvat maakt het mes bijzonder geschikt als geschenk voor een verjaardag, jubileum, of speciale gelegenheid. Het tijdloze ontwerp en de veelzijdige functionaliteit maken het een cadeau dat jarenlang gewaardeerd zal worden. Of het nu voor een outdoorliefhebber is, een wijnfanaat, of iemand die gewoon van mooie, praktische voorwerpen houdt, dit zakmes zal zeker in de smaak vallen.

Kenmerken van het 'Zakmes Olijfhout met Kurkentrekker 2,5 mm'

  • Lemmet van 2,5 mm dik staal voor sterkte en precisie
  • Handvat van olijfhout voor een warme en stijlvolle uitstraling
  • Geïntegreerde kurkentrekker voor het openen van flessen wijn of champagne
  • Compact en lichtgewicht, ideaal voor dagelijks gebruik of als reismes
  • Duurzaam en gebruiksvriendelijk ontwerp
  • Perfect voor buitenactiviteiten zoals kamperen, wandelen, of picknicken
  • Elegante en functionele uitstraling, geschikt als geschenk
Specificaties
SKU
ZakmKurkOlijf
EAN
8718719300657
Merk
STYLE DE VIE